2021 Yılında Daha Çok Dilek Çocuğunun Dileklerini Gerçekleştirmek İçin ‘Make-A-Wish Yıldızlı Hikayeler’ Projesi Başladı
.23 Ara

2021 Yılında Daha Çok Dilek Çocuğunun Dileklerini Gerçekleştirmek İçin ‘Make-A-Wish Yıldızlı Hikayeler’ Projesi Başladı

2021 yılında daha çok dilek çocuğunun dileklerini gerçekleştirmek için ‘Make A Wish Yıldızlı Hikayeler’ serisine başladı. Proje kapsamında ünlü isimler sessiz kitaplara ses vererek tehlikeli hastalıklarla mücadele eden çocuklar için hem farkındalık oluşturacak hem de bağış toplayacak.

Hürriyet Kelebek / Sayfa: 6 / 23.12.2020

3-18 yaşları arasında, çocukluk çağı kanseri, organ yetmezliği, bağışıklık sisteminin çökmesi gibi zor ve travmatik tedavi süreçleri olan hastalıklar ile mücadele eden çocuklar için geliştirdiği inovatif projelerle hem farkındalık yaratan Bir Dilek Tut (Make-A-Wish® Türkiye), Kidsnook işbirliği ile bu projelere bir yenisini daha ekledi.

Çocuklara online masal okuma son dönemde dünyada da popülerleşen bir trend. Amerika’nın ilk siyahi ve kadın başkan yardımcısı Kamala Harris, Eski Sussex Düşesi, oyuncu Meghan Markle çocuklara online masal okuyarak farkındalık oluşturan dünyaca ünlü iki isim. Türkiye’de de Bir Dilek tut Derneği ünlü isimlerin desteği ile bu trendi çocuklar için bir faydaya dönüştürüyor. 2021 de daha çok dilek çocuğumuzun dileklerini gerçekleştirmek için ‘Make A Wish Yıldızlı Hikayeler’ başladı! 20 hafta 20 yıldız isim çocuklar için Kidsnook Masal Seti içindeki sessiz kitaplara ses verecekler.

Projeye Destek Veren Ünlülerimiz (Sırasıyla);

Mustafa Sandal, Esra Erol, Neslihan Yeldan, Saba Tümer, Nasuh Mahruki, Yaşar, Aslı Tandoğan, Ebru Akel, Yeşim Salkım, Didem Balçın, İclal Aydın, Alp Kırşan, Şevval Sam, Işın Karaca, Pınar Altuğ Atacan, Arda Türkmen, Danilo Zanna

 

Hürriyet Kelebek / Sayfa:2 / 01.18.2021

Comments are closed.