Anneler Günü’nde Bir Dilek Tut Derneği İle Joinus’tan Anlamlı Kampanya
.10 May

Anneler Günü’nde Bir Dilek Tut Derneği İle Joinus’tan Anlamlı Kampanya

Anneler Günü’nde Bir Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish® Türkiye), dilek çocukları için kadın giyim markası Joinus ile anlamlı bir kampanyaya imza attı.. Joinus, Make-A-Wish kategorisinden yapılan alışveriş tutarının tamamını zorlu hastalıklarla savaşan çocuklar için bağışladı, üstelik de kargo ücreti almadan evlerine ulaştırdı.

Hayati tehlikesi olan hastalıklarla mücadele eden çocuklara yönelik uluslararası bir oluşum olan Bir Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish® Türkiye) Anneler Günü’nde üç anlamlı kampanyaya birden imza atıyor. Bu kampanyalar sayesinde hem annelerinizi hem de kanser gibi zorlu hastalıklarla mücadele eden çocukları sevindirmek mümkün olacak.

Annelere alınan seçili ürünlerin tüm gelirleri hasta çocuklar için bağışlandı

Anneler günü kapsamında Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish® Türkiye) kadın giyim markası Joinus ile anlamlı bir kampanyayı hayata geçirdi. Bu kampanya kapsamında mağazanın “Make-A-Wish” kategorisindeki ürünler yüzde 50 indirimle satıldı. İndirim, ödeme esnasında oluştu. (Kampanyalı fiyatlar 50-75 TL fiyat aralığında, kargo ücrete dahil) Bu yüzde 50 indirimli yıldızlı ürünlerden yapılacak alışverişte tüm ödeme Joinus markası tarafından Bir Dilek Tut Derneği’ne bağışlandı. Üstelik de annelerin hediyeleri kargo ücreti alınmadan evlerine teslim edildi. 

OGGUSTO ve Dell’den anlamlı destek

OGGUSTO’nun daveti ile İsmet Saz, Sedef Orman, Murat Kolbaşı, Deniz Ülke Arıboğan, Sinem Güven gibi ünlü isimler anneleri için bir dakika civarında bir video paylaştı. Tüm bu videolar OGGUSTO.com’da yayınlandı. Dell de video paylaşan  ünlü isimler için Bir Dilek Tut Derneği’ne (Make-A-Wish® Türkiye) bağış yaptı. Toplam bağış ile de zorlu hastalıklarla mücadele eden çocukların dilekleri gerçekleştirildi.

Anneler Günü Sertifikası ile annelere bir çocuğun mutluluğunu hediye etme fırsatı

Ayrıca “Anneler için en özel hediye çocukların mutluluğudur” mottosundan yola çıkarak Bir Dilek Tut Derneği Anneler Günü sertifikasını da hayata geçirdi. Anneler Günü sertifikası ile annelere riskli hastalıklarla mücadele eden bir çocuğun mutluluğunu hediye etmek mümkün olacak. Anneler Günü Sertifikasına https://fonzip.com/birdilektut/sertifika linkinden ulaşabilirsiniz.

Comments are closed.