Babalar Günü’nde Arzum Okka, Oggusto ve Bir Dilek Tut Derneği’nden Anlamlı Kampanya
.21 Haz

Babalar Günü’nde Arzum Okka, Oggusto ve Bir Dilek Tut Derneği’nden Anlamlı Kampanya

Babalar Günü’nde Bir Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish® Türkiye), lükse sektörün ilk dijital platformu olan OGGUSTO öncülüğünde elektrikli küçük ev aletleri sektörünün öncü markalarından Arzum ile anlamlı bir projeye imza attı. “Babama OKKALI bir kahve” projesi kapsamında OGGUSTO’nun daveti ile Süleyman Orakçıoğlu, Sinan Kuran, Fatih Recep Saraçoğlu, Serkan Şedele, Levent Erden, Lütfi Arıboğan, Ali Güreli, Kerim Sabuncuoğlu gibi ünlü isimler çocuklarına okkalı bir öğüt verirken video çektiler.. Çekilen videolar için de Arzum Okka da Bir Dilek Tut Derneği’ne zorlu hastalıklarla mücadele eden çocuklar için bağışta bulundu..   

Hayati tehlikesi olan hastalıklarla mücadele eden çocuklara yönelik uluslararası bir oluşum olan Bir Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish® Türkiye) Babalar Günü’nde dört anlamlı kampanyaya birden imza atıyor. Bu kampanyalar sayesinde hem babalarımızı hem de kanser gibi zorlu hastalıklarla mücadele eden çocukları sevindirmek mümkün olacak.

OGGUSTO ve Arzum OKKA’da “Babama OKKALI bir kahve” projesi

Elektrikli küçük ev aletleri sektörünün öncü markalarından Arzum OKKA’nın desteği ile Oggusto ile birlikte anlamlı bir projeye imza atıldı. “Babama OKKALI bir kahve” projesi ile babalarımızın hayatımıza yön veren okkalı öğütlerine vurgu yapıldı. Süleyman Orakçıoğlu, Sinan Kuran, Fatih Recep Saraçoğlu, Serkan Şedele, Levent Erden, Lütfi Arıboğan, Ali Güreli, Kerim Sabuncuoğlu gibi ünlü isimlerin çocukları Arzum OKKA kahve makinesi ile onlara bir kahve yaptılar. Ünlü babalar da çocuklarına yaptıkları kahvenin hatırına hayat tecrübelerine dayanarak OKKA’lı bir öğüt verdiler. Bu bir dakikalık öğütleri içeren videolar ise Babalar Günü’nde OGGUSTO web sitesi ve sosyal medya hesaplarında yayınlandı. Arzum OKKA da paylaşım yapan ünlü babalar adına Bir Dilek Tut Derneği’ne (Make-A-Wish® Türkiye) bağış yaptı. Toplam bağış ile de zorlu hastalıklarla mücadele eden çocukların dilekleri gerçekleştirilecek.

Ayrıca zorlu hastalıklarla mücadele eden dilek çocukları Babalar Günü için resimler yapıp Bir Dilek Tut ile paylaştı. Bu resimler bir kolaj çalışması ile Bir Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish® Türkiye) instagram hesabı üzerinden paylaşıldı.

 

Babalar Günü’nde Boxx Coffee Roaster’dan hem indirim hem de bağış

Babalar Günü kapsamında Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish® Türkiye) Türkiye’de nitelikli kahve kavurma işine öncülük eden markalarından Boxx Coffee Roasters Co. ile anlamlı bir kampanyayı hayata geçirdiler. Bu kampanya kapsamında Babalar Günü için https://boxxcoffee.com/ üzerinden “babam” koduyla sipariş verilen tüm kahvelerde Babalar Günü’ne özel %20 indirim oldu.. Ayrıca bu kodla yapılan kahve satışlarının gelirlerinin yüzde 20’si Bir Dilek Tut Derneği’ne bağışlandı. Ayrıca ünlü babaların Arzum OKKA ile deneyimlemeleri için de Boxx Coffee Roasters Co.’nun kaliteli çekirdek ve özenli kavurma sonucu elde ettiği Türk kahvesi gönderildi.

Babalar Günü Sertifikası ile babalara bir çocuğun mutluluğunu hediye etme fırsatı

Bir Dilek Tut Derneği, güçlü duruşları ile çocuklarına hayatta hiçbir şeyin imkansız olmadığını gösteren, her zaman her konuda onların en büyük destekçisi ve süper kahramanı olan babalara, zorlu hastalıklarla mücadele eden çocukların da süper kahramanı olma fırsatı veren Babalar Günü sertifikasını da hayata geçirdi. Babalar Günü sertifikası ile babalara riskli hastalıklarla mücadele eden bir çocuğun mutluluğunu hediye etmek mümkün olacak. Babalar Günü Sertifikası https://fonzip.com/birdilektut/sertifika linkinden hediye edilebilecek.

Comments are closed.