Bİ'LİRA BİLE YETER

Yapacağınız bağışlar, 3-18 yaş arası riskli hastalıklarla mücadele eden Dilek Çocuklarımızın hayallerini gerçekleştirmemize imkan sağlıyor.

Doktorların verileri doğrultusunda dilek yolculuğu sürecinde gerçekleşen dileklerin çocukların enerji seviyesi ve canlılığının artmasında %72 oranında etki sağladığı, %64 çocukların hayata tutunma arzusunun arttığı, %42sinin arkadaşlarıyla daha sağlıklı ilişki kurduğu ve %39unun tedavi sebebiyle yaşadığı fiziksel sıkıntıların azaldığı görülmüştür.

Sizlerin destekleriyle 5 Çocuğumuz daha dileğine kavuştu. Daha fazla Dilek Çocuğumuza umut olmak için aşağıdaki linklerden bağış yapabilirsiniz…

SEDEF, 6, NÖROBLASTOM

Sedef 6 yaşında, Manisa’da yaşıyor, nöroblastom hastalığı ile mücadele ediyor. Hayat dolu cıvıl cıvıl bir prenses olan Sedef boyama yapmayı çok seviyor. Tedavi sürecinde en çok onu resim yapmak ve çizgi film izlemek mutlu ediyor. Hayalin nedir diye sorduğumuzda “bol bol boyama yapabileceğim bir laptopumun olmasını çok isterim” dedi.

Sedef’i hayaline kavuşturmak isterseniz kampanyasına destekte bulunabilirsiniz.

#bilirabileyeter
20%

KEREM, 7, LÖSEMİ

Kerem 7 yaşında, İstanbul’da yaşıyor, lösemi hastalığı ile mücadele ediyor. Birinci sınıfa başladığında hastalığı ile tanışan Kerem, arkadaşlarından uzak kaldığı için biraz üzgün. Eğitimine devam edebilmek ve online üzerinden arkadaşları ile oyun oynayabilmek için bir laptopa sahip olabilmeyi çok istiyor.

Kerem’i hayaline kavuşturmak isterseniz kampanyasına destekte bulunabilirsiniz.

#bilirabileyeter
100%

MEHMET, 10, LÖSEMİ

Mehmet 10 yaşında, Diyarbakır’da yaşıyor, lösemi hastalığı ile mücadele ediyor. En çok vaktini evde kardeşleri ve muhabbet kuşu Limon ile geçiriyor. Yeşil rengini çok seven Mehmet’in, en büyük hayali sevdiği renklerle dolu bir yatak odası takımına sahip olabilmek. Özellikle dönen sandalyesinin de olup canı sıkıldıkça üzerinde dönmeyi çok istiyor.

Mehmet’i hayaline kavuşturmak isterseniz kampanyasına destekte bulunabilirsiniz.

#bilirabileyeter
100%

EREN,14, LÖSEMİ

Eren 14 yaşında, Batman’da yaşıyor, lösemi hastalığı ile mücadele ediyor. Çok aklı başında ve hayalleri olan bir genç. Hayvanları çok seviyor ve büyünce veteriner olmayı istiyor.  Rahatsızlığı nedeniyle sürekli hastanede olan Eren, “telefon vakit geçirmeme çok yetersiz kalıyor taşınabilir bir oyun bilgisayarımın olmasını çok isterdim” diyor.

Eren’in hayaline kavuşturmak isterseniz kampanyasına destekte bulunabilirsiniz.

#bilirabileyeter
100%
Sizlerin de Destekleriyle Gerçekleşen Dilekler

MERVE, 4, A.L.L.

#bilirabileyeter
100%

GİZEM, 9, HİDROSEFALİ

#bilirabileyeter
100%

YAŞAR, 14, A.L.L.

#bilirabileyeter
100%

TAMER, 13, A.L.L.

#bilirabileyeter
100%

ILGIN, 5, Y.DOKU KANSERİ

#bilirabileyeter
100%

SEMRA, 10, LÖSEMİ

#bilirabileyeter
100%