Hayalimi Paylaş Gönüllü Projesi

Bir Dilek Tut Derneği / Make A Wish Türkiye olarak 3 – 18 yaş aralığındaki hayati tehlikeli hastalıklarla mücadele eden çocukların imkânsız gördükleri hayallerini, dileklerini gerçekleştiriyoruz.

Ülkemizde Zorlu hastalıklarla mücadele eden çocukların hayallerini sihirli bir organizasyonla gerçekleştirerek onlara anlamlı ve eşsiz deneyimler yaşatıyoruz.

Bu deneyimler çocukların iyileşmelerinde doktorlarımızdan alınan geri dönüşler ışığında %72 katkı sağlıyor.

Bu bilgiler ışığında sizlerle beraber Hayalimi Paylaş projemizi Eğitim kurumunuzda Hayalimi Paylaş Topluluğu/kulübü oluşturmak ya da hali hazırda var olan uygun topluluklar/kulüpler ile bu projeyi gerçekleştirebilirsiniz

Bizimle Ortak Yürütebileceğiniz Projeler

Ya da bizleri Sosyal Medya’dan destekleyebilirler

Hayati tehlike ile mücadele eden Dilek Çocuklarımız için eğitim kurumlarımızın katkısı bu süreçte çok değerli olup, değerli öğrencilerimiz için de aynı şekilde önemli bir Sosyal Sorumluk kazanımı olacaktır.

Eğitimleri esnasında öğrenciler sosyal projeler için hayatlarının en aktif dönemlerinde bulunmaktadır. Yapacakları her etkinlik kendileri ve sosyal çevreleri için eşi bulunmaz bir deneyim olacaktır. Hayatı tanımak, belki adını duydukları, belki de hiç duymadıkları bir hastalıktan mustarip olan ve hayata tutunmak adına bir kıvılcım ihtiyacı hisseden insanların hayatlarına katkıda bulunacaklar. Belki dünyaya daha farklı gözle bakıp, belki de hayatı kendi dünyalarında yeniden tanımlayacaklardır.

Gençlerimizden, bu bağlamda gönüllük esaslı çalışmaları süresinde yapacakları her işe dört el ile sarılıp muazzam katkı vereceklerinden şüphemiz bulunmamaktadır. Herkes kendi branşınca yapacağı katkı ile ya da tercih edecekleri, istedikleri farklı şekillerdeki katkıları ile etkileri büyük olacaktır.