Kurumlarda Dilek Atölyeleri

Kurumlarda Sosyal Sorumluk Projeleri gerçekleştirmek, hem dilek çocuklarımız için hem de onların hayallerine temas eden ilgili kurumlar için ciddi manada önem teşkil eden çalışmalardır. Kurumlarınızca ve bizlerle Dilek Atölyeleri gerçekleştirip bir ya da daha fazla dilek çocuğumuzun dileğinin gerçek olmasını sağlayabilir. Onların tüm dilek yolcuğunu tasarlayabilir. Üretim yelpazenize göre çocuklarımıza sağladığımız Dilek ürünlerini (Yatak odası, Bilgisayar v.b) bağışlayabilirsiniz.

Ayrıca tarafımızca organize edilen Doğum günü bağışlama kampanyalarınızı başlatabilirsiniz. Kurumunuzdaki tüm çalışanlar ile bu yıl doğum günü hediyesi istemiyorum. Doğum günü hediyemi başlattığım doğum günü kampanyama bağış olarak verebilirsiniz diyerek. 3-18 yaş arası hayati tehlikeli bir hastalıkla mücadele eden bir çocuğumuzun hayalini gerçekleştirilmesine vesile olabilirsiniz.

Kurum Olarak Bağış Koşucusu Takımı

Gerçekleşen maratonlarda Dilek çocuklarımız için bağış koşucusu olabilirsiniz. Kurumunuzca bağış koşucusu ekibinizi ve bağış sayfanızı oluşturduktan sonra Dilek çocuklarımız için koşabilir. Onlar adına bağış toplayıp çocuklarımızın hayallerini beraberce gerçekleştirebilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Maratona ya da İyilik Peşinde Koş platformuna nasıl kaydolacağınız bilemediyseniz bize ulaşabilirsiniz > (+90) 212-2598383

Sosyal Medyada Paylaşın!

Bir Dilek Tut Derneği için koştuğunuzu sosyal medyadan yayabilir ve bu sayede çevrenizden çok daha fazla bağış toplayabilirsiniz.

Biz de sayenizde daha fazla çocuğumuzun dileğini gerçeğe dönüştürebiliriz.