12 ÜNLÜ İSMİN TASARLADIĞI POUR LA BONTE YAZ KOLEKSİYONU, ÇOCUKLARA UMUT OLACAK Pour La Bonte, Bir Bileklikten Fazlasıyız projesi ile Tohum Otizm Vakfı ve Bir Dilek Tut Derneği’ni (Make-A-Wish® Türkiye) bir araya getirdi. Proje kapsamında Pour La Bonte 2020 Yaz Koleksiyonu 12 ünlü ismin tasarımları ile hazırlandı. Yeni koleksiyonun satışından elde edilecek gelirlerin hem otizmli […]
![“Bir Bileklikten Fazlasıyız” Projesi Çocuklara Umut Olacak!](https://birdilektut.org/wp-content/uploads/2020/09/BBF_20Mayıs_duyuru_post.jpg)
22
May
Son Yorumlar